Novinky


jelikož nám vláda urychlila rozvolňování opatření souvisejících s Covid-19, ode dneška si nově můžete rezervovat termín od 25.5.2020 na jakoukoliv nabízenou službu.

Stále se pro Vás školím u největších špiček v oboru, abych Vám tak neustále mohla přinášet ty nejvíce pokrokové metody, které dnešní kosmetický průmysl nabízí.
Včera jsem proto absolvovala školení Microneedlingu u master @philingsmaster_martina z Anglie abych Vám mohla nabídnout tuto skvělou službu i u mě v salonu.
.
Čeho lze microneedlingem...

Abych Vám mohla neustále přinášet to nejlepší, co dnes lze v beauty odvětví získat, zúčastnila jsem se v prosinci Breezy Brows školení, abych se tuto naprosto dokonalou techniku naučila a mohla Vám ji tak co nejdříve, jako jedna z prvních v ČR, nabídnout !🙏🤩
.
BREEZY BROWS je naprosto převratná, hyperrealistická metoda tetování obočí, kdy je ve...

Moje milé zákaznice, v prosinci jsem na Slovensku absolvovala školení Phinjection Hyaluron pen pod vedením master Lenky Lutisan a jsem ráda, že Vám nyní mohu tuto revoluční službu nabídnout i u mě v salonu.

Lámete si hlavu, čím letos na Vánoce zaručeně a na dlouho potěšit svoji maminku, manželku, přítelkyni, dceru či kamarádku...?