REZERVACE TERMÍNU


INFO - REZERVACE

NOVÉ KLIENTKY:

AKTUÁLNĚ JSOU VŠECHNY TERMÍNY DO KONCE ROKU OBSAZENY A JE MOŽNÉ SE POUZE ZAPSAT NA ČEKACÍ LISTINU - POKUD BY NĚKDO VYPADL KVŮLI NEMOCI, OZVEME SE VÁM.

KLIENTKY Z ČEKACÍ LISTINY PŘEDNOSTNĚ OBDRŽÍ TERMÍNY NA LEDEN - BŘEZEN 2023.

POKUD JSTE ČASOVĚ FLEXIBILNÍ, SLEDUJTE PROSÍM OBČAS REZERVAČNÍ SYSTÉM - NĚKDY SE UVOLNÍ TERMÍN KVŮLI NEMOCI A JE TAK MOŽNÉ SE DOSTAT NA TERMÍN RYCHLE.

STÁVAJÍCÍ KLIENTKY:

CHCETE-LI PŘESUNOUT SVŮJ TERMÍN, KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM NA ASISTENTKA@NIKOLAPATAK.COM, NEBO NA TEL.: +420 774 434 338.

POKUD SE CHCETE OBJEDNAT NA OBNOVU (REFRESH) PMU ODE MĚ, ZAPIŠTE SE PŘES POLOŽKU REFRESH V REZERVAČNÍM SYSTÉMU - ASISTENTKA SE VÁM OZVE S TERMÍNEM.


DĚKUJI ZA VÁŠ OBROVSKÝ ZÁJEM A MOC SE NA VÁS TĚŠÍM! :-)

NIKOLAObjednat na termín se můžete pomocí tlačítka "REZERVOVAT" níže - telefonicky již z časových důvodů neobjednávám.

Před objednáním si nejprve, prosím, přečtěte veškeré KONTRAINDIKACE k jednotlivým zákrokům v sekci služby a teprvé poté se objednejte. V případě nemožnosti provedení zákroku z důvodu kontraindikací na straně zákazníka záloha propadá v plné výši na úhradu nákladů v souvislosti se zmařeným termínem.


Pokud užíváte trvale nějaké léky (mimo antikoncepci), nebo trpíte nějakým onemocněním, do poznámky k rezervaci mi, prosím, uveďte jejich názvy.

Pokud máte předchozí permanentní make-up z jiného salonu, před objednáním mi nejprve pošlete kvalitní fotografii Vašeho odlíčeného obočí na denním světle pro posouzení, zda půjde původní PMU předělat. 

Až po mém odsouhlasení si můžete poté zarezervovat termín. (Tmavé, modro - černé obočí, nebo obočí oxidované do výrazné oranžové nelze bez předchozího odstranění předělat!) 

E-mail pro zasÍlání fotografií předchozího PMU: info@nikolapatak.com, nebo využijte formulář ZDE .


Na termín, prosím, přijďte bez doprovodu - vzhledem k tomu, že pracuji ve sterilním prostředí, není možné zákroky provádět v přítomnosti cizích osob a domácích zvířat.

Chovejte se zodpovědně - Pokud se necítíte 100% zdravá, svůj termín si raději, prosím, přerezervujte na jindy.


Podmínky rezervace na PMU 

Rezervace termínu na permanentní make-up je platná až po úhradě zálohy na službu ve výši 1.000,- Kč, kterou uhradíte platební kartou přímo při rezervaci. Na ostatni služby se záloha nehradí.

Úhradou výše uvedené zálohové platby se Vaše rezervace stává závaznou a je potvrzena e-mailem.

Záloha Vám bude následně odečtena z ceny služby při platbě v salonu.

STORNO PODMÍNKY:

Zrušení termínu 48 hodin předem a méně - záloha je nevratná, lze domluvit jiný termín.

Zrušení nebo neodhlášení termínu 24 hodin předem a méně - Záloha je nevratná a klientce nebude nabídnut nový termín nové aplikace ani korekce.

Rezervací termínu vyjadřujete svůj souhlas s platnými VOP.


SVŮJ TERMÍN SI MŮŽETE REZERVOVAT ZDE: